Zásadní novinkou sezóny 2019/2020 je zrekonstruovaná klimatizovaná tělocvična se zrcadlovou stěnou, ve které pořádáme lekce pilates, smíšeného kruhového tréninku, jumpingujógy, SM systém (originál MUDr. Smíška) a fyzioterapeutické kurzy Zdravá záda, workshopy nejrůznějších zaměření a jiné akce.

Pokud jde o squash a ricochet, k dispozici jsou nově dětské rakety a míčky - k zapůjčení i k prodeji. Originální wallyballová síť a balon jsou připraveny ke hře volejbalu koncipovaného pro squashový kurt. Stejně tak si u nás mohou zákazníci zahrát badminton - přesněji s-badminton. Jde o obdobu klasického badmintonu, kde stěna = out. Máme k dispozici rakety i míče všech rychlostí. Opět, jak k zapůjčení, tak k prodeji.

V říjnu začíná squashováricochetová liga, do které se může přihlásit úplně každý. V lednu 2020 zakončíme obě ligy společným přátelským turnajem.

REKONSTRUKCE
Po převzetí squash centra po předchozím provozovateli v březnu 2019 jsme se rozhodli centrum z větší části postupně zrekonstruovat. V první řadě jsme nahradili zastaralé trubice a žárovky novými, kvalitními LED zdroji. V celém centru již tedy svítíme úsporně.

Dále jsme dokončili rekonstrukci tělocvičny, nainstalovali zde klimatizaci, vybavili jsme tělocvičnu cvičebními pomůckami a nářadím a připravili ji pro aerobní lekce a fyzio kurzy (viz výše).

Kvůli nedostatku pracovních sil na trhu jsme byli nuceni zahájit rekonstrukci sprch až na začátku sezóny - tedy v září. V současné chvíli jsou vyměněny baterie (včetně přívodních trubek) a část obkladu v pánských sprchách. Za provozu nyní rekonstruujeme dámské sprchy, které dostanou novou fazónu. Původní obklad půjde kompletně pryč a nahradí jej PVC panely a klasické manuálně spínané baterie. Ve sprchách budou nové vaničky a dveře do niky. Po dokončení oprav dámských sprch se vrátíme do sprch pánských, kde se zaměříme na strop. Jak jistě víte, nenachází se zrovna v utěšeném stavu. Dnešní polystyrénové stropní desky nahradí rovněž PVC panely a nová odvětrávání. Pak se opět vrátíme do dámských šaten. Máme v plánu zakrýt zde nevzhledné pojistkové skříně a ovládání výtahu dřevěnými skříňkami a obměnit lavice. Lekce a kurzy tělocvičny přeplnily kapacitu skříněk. Proto jsme už několik skříněk přidali. Všechny návštěvníky prosíme o trpělivost při rekonstrukci sprch. Budeme dělat všechno pro to, aby se rekonstrukce zákazníků dotkly co nejméně.

V dalších rekonstrukcích centra budeme postupně pokračovat po dokončení šaten.

 

Historie

30.10.2016 Halloweenský turnaj foto zde

9.7.2016 Ukončení sezóny foto zde

22.5.2016 Květnový turnaj ve squashi foto zde

23.1.2016 Velký pivní turnaj ve squashi foto zde

13.12. Předvánoční turnaj ve squashi foto zde

22.11. Listopadový turnaj ve squashi foto zde

1.11. Podzimní turnaj ve squashi foto zde

18.10. Říjnový turnaj ve squashi foto zde

31.7 - 2.8. 5. Ročník Pánské Jízdy 2015 foto zde

14.5. Červnový turnaj a slavnostní ukončení ligy foto zde

31.5. Květnový turnaj ve squashi foto zde

26.4. Dubnový turnaj ve squashi foto zde

12.4. Turnaj ve stolním tenisu foto zde 

5.4. Velikonoční turnaj ve squashi foto zde

22.3. Březnový turnaj ve squashi foto zde

22.2. Zimní turnaj ve squashi foto zde

8.2. Únorový turnaj ve squashi foto zde

28.1. Turnaj ve stolním tenise foto zde

18.1.2015 Lednový turnaj ve squashi foto zde

26.12. Štěpánský turnaj ve squashi foto zde

7.12. Prosincový turnaj ve squashi foto zde

15.11. Listopadový turnaj ve squashi foto zde

5.11. Turnaj ve stolním tenise foto zde

31.10. Turnaj ve squashi foto zde