Jsme první squashový klub v Ostravě, který byl poprvé otevřen v lednu 1996. Po dlouhých letech provozu společností AVÍZO, a.s. zakoupila vybavení areálu firma GoNet. V roce 2014 zakoupil klub od tohoto provozovatele nový majitel. Klub včetně kurtů a jejich podlah nechal zrenovovat. A obnovil tak tradici tohoto centra.

V roce 2019 se tento provozovatel dohodl s majitelem budovy na prodeji vybavení. Od března 2019 tedy opět přichází na scénu první majitel - společnost AVÍZO, a.s., který nadále areál zvelebuje. Renovoval vybavení centra, zřídil mini pivotéku a celé centrum pozvolně uvádí do stavu absolutní spokojenosti svých návštěvníků.

V září 2019 startuje Squash centrum Poruba provoz klimatizované tělocvičny, kde se klienti mohou pod vedením kvalifikovaných lektorek a lektorů věnovan nejrůznějším aerobním cvičením, kurzům a workshopům, jako jsou pilates, kruhové tréninky, SM systém, jumping, jóga, fyzioterapeutické kurzy, a dalším, které postupně přibývají.

V našem centru se nachází dva squashové a jeden ricochetový kurt. Samozřejmostí je půjčovna vybavení, bar a příjemné prostory. Posezení u piva z českých řemeslných pivovarů si můžete zpříjemnit partičkou Crazy squashe (obdoba herního automatu Air hockey) a kromě piva samozřejmě i solidní nabídkou baru. "Minipivo" si také můžete odnést s sebou na domácí osvěžení po dřině na kurtu.